Pazartesi Sabahlarına Bir Renk: İncelikler

İnternet hayatımızın önemli parçası artık. Sonsuz bilgi akışı, sayısız imkan tanıyor. Haberleri takip ediyoruz, işlerimizi yürütüyoruz. Gelen kutumuz kalabalık, yetişmeyen projeler, sonu gelmeyen revize istekleri, beklenilen başvuru sonuçları. Oradan oraya koşturuyoruz günlük hayatta, sosyal medyada da farklı değiliz. Dinlenemeden diğer haftaya, pazartesine başlıyoruz.

İncelikler’in kirpisi, bu pazartesi sabahlarına renk katmayı hedefliyor. Gri e-postaların arasında bir güzellik, gülümseme vesilesi. Her hafta pazartesi sabahı 07:00’da gönderilen e-bültenler, önceki haftanın okumalarını, zihni çalıştıran fikirleri, iyi işleri, mutlu eden ayrıntıları barındırıyor. Yeni haftaya gösterişsiz ve sade bir başlangıç, hevesle. Tiyatro, dizi, film ve Podcast önerilerini eksik etmiyor.

İncelikler, iki kişilik bir çabanın ürünü. Nureddin Türk yazıyor, Tubeklon çiziyor. İnceliklerin ardında kişisel çabalar olduğu için imkanları kısıtlı, iki çift gözün okuma ve keşiflerinden besleniyor. Bu sebeple sizin paylaşacağınız inceliklere sonuna kadar açık ve minnettar.

Sevgiyle,

Kirpi.